Ejbi 50

Ejbi 50

O mnie

Właśnie skończyłam 50 lat!!!Przyszedł czas na zaistnienie w wirtualnym świecie! Długo nosiłam się z takim zamiarem, moda to moja PASJA! Uwielbiam  ją obserwować i brać z niej to co mi się podoba nie co komu tylko mi!!!Bo dla siebie jestem najważniejsza !!!

Tworzę swoje stylizacje z ubrań  kupionych w sklepach, w internecie jak i przede wszystkim ubrań wyszukanych, wyłuskanych z second-handów- te uwielbiam najbardziej!!!Są one inne czasami wręcz niepowtarzalne  i w bardzo dobrym gatunku.

Nie sztuką jest się ubrać za duże pieniądze! Kupując buty Prady, torebkę Michaela Korsa, ponczo Burberry, za kilkaset tysięcy złotych, sztuką jest się ubrać za nie duże pieniądze czując się tak jak byśmy miały buty Prady, torebkę od Michaela Korsa, ponczo z inicjałami Burberry!

Wyczucie stylu i dobry gust to cechy które nie każdy posiada ale dzięki blogom można zainspirować się coś podpatrzyć i wybrać

Nie jestem w żadnej dziedzinie profesjonalistką!Moje zdjęcia jak i strona są amatorszczyzną!Jak się komuś spodoba będzie mi ogromnie miło.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz